Мениджър ключови клиенти, София / Пловдив

31.01.2022

Аксес консултанси търси за свой клиент динамичен и уверен мениджър на ключови клиенти с богат опит в пресните продукти или бързооборотните стоки, който ще гарантира високо ниво на обслужване и успешно бизнес развитие на компанията. Позицията е неразделна част от стратегическото постигане на целите на организацията в България.

Отговорности и задължения:

  • Отговорност за управление на акаунти на търговци - големи вериги магазини и хипермаркети, на национално ниво
  • Отлично управление на взаимоотношенията с клиентите и развитие на нови/разширени канали за продажба
  • Внедряване и поддържане на бизнес стратегията на компанията по отношение на продажбите, обема и рентабилността
  • Принос за инициативи за подобряване на бизнеса с всички заинтересовани страни, за да се гарантира, че продуктите се доставят изцяло, навреме, за да отговорят на очакванията на нашите клиенти
  • Опитът в доставките и/или продажбите в селскостопанската индустрия ще бъде високо ценен

Изисквания:

  • Ролята в идеалния случай изисква професионалист в пресни продукти или FMCG с 2-5  и повече години опит в продажбите, бизнес развитието или управление на акаунти.
  • Опитът в работата с основните национални вериги и демонстрираният успех в изграждането на взаимоотношения и разрастването на категория тип бързооборотни стоки в индустрията за прясна храна ще бъдат високо ценени.
  • Плюс би бил опитът във вноса на хранителни продукти.
  • Добрите умения за влияние и водене на преговори са от съществено значение.
  • Опитът в уменията за продажби, насочени към клиентите, ще бъде от съществено значение, както и високо ниво на владеене на Microsoft Office, електронни таблици в Excel и способността за изготвяне на доклади и анализи.
  • Кандидаствайте сега, като прикачите файл с Вашето CV по-долу.