Лекар, дентална медицина, гр. Русе

01.08.2021

Търсим Лекар по дентална медицина, който да се присъедини към екип на утвърдена дентална клиника в гр. Русе. Ще работите с модерна апаратура и ще имате на разположение административно обслужване на високо ниво, както и рентгенова лаборатория за нуждите на Вашите пациенти.

Отговорности:
- диагностика и осигуряване на подходящо лечение на зъбите на пациенти, включително редовно почистване, коренови канали, хирургични екстракции, импланти и козметична стоматология;
- следване на утвърдените стандарти на работа в клиниката
- участие в обучения.

Изисквания:

  • Магистърска степен по дентална медицина
  • 1+ години опит в дентална практика
  • Опит от използването на медицински софтуер
  • Професионално поведение
  • Желание за развитие и обучение

Предложението:

-Възможност за работа в утвърдена стоматологичната клиника в гр. Русе.
-Добро заплащане и допълнително материално стимулиране
-Подкрепа във всички дейности, свързани с административно обслужване и условия за работа.

Ако предложението Ви интересува, изпратете актуална автобиография. Ще се свържем с одобрените за интервю кандидати.